top of page

20 Mart/ 26 Mart Haftalık Burçlar

Bu hafta genel hatlarıyla kafa karışıklığımızın aktif olacağı günler bizleri bekliyor olacak. Haftanın büyük çoğunluğunda duygularımızı belli etmekten kaçınacağız. Bu hafta ikili ilişkiler asıl odak noktamız olacaktır. Özellikle ikili ilişkilerde sağlamlığın sorgulandığı evrelerden geçiyor olduğumuzdan, mevcut ilişkimizi yapılandırmak için partnerimizle bir organizasyon planı yapabiliriz. Hemen pazartesi günü gerçekleşecek olan güneş Plüton olumlu açısı sebebiyle, hafta bizlere kriz yaşayan bir çok ilişkiyi yapılandırma fırsatı sunacaktır. Zaten Salı günü gerçekleşecek olan koç burcundaki yeni ay ise tartışmalı da olsa ilişkilerimizi tekrar gözden geçirme fırsatı sunacaktır. Bu yeniay ile bir çok kişi özellikle hali hazırda ayrılık enerjisinde olan taraflar ilişkilerine bir şans daha vermek için bir araya gelebilir ve tamam mı devam mı konuşmaları yapılabilir.Finans piyasalarında belirsizlik devam ederken bir nebze de olsa yükseliş trendi görülebilir. Bu hafta dünyada yangınlar, patlamalar, kazalar gündemdekini yerini alırken savaş enerjisi belirgin şekilde hissedilecektir . Dediğim gibi bireysel alanda ise ilişki konularının önem kazandığı bir hafta bizleri bekliyor. Bütünün en yüksek hayrına tecelli etmesi dileğiyle.

Koç ve Yükselen Koç
Bu hafta burcunuzda gerçekleşecek yeni ay ile hayatınızın pek çok alanında, güvensizlikler, sırlar, maddi ve manevi kısıtlanmalar, daha fazla mücadele, gizli işler, ilişkiler, ayrıca gizli düşmanlarınız, dedikodular ve herkesten ve gizlediğiniz bazı huylarınız ile ilgili oldukça hareketli günler geçireceksiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa
Bu hafta Koç burcundaki yeniay ile beraber , sosyal çevrenizde yapılacak bazı çalışmalar gündeminizde olabilr. Dernek ve hayır işleri tarzı faliyetlere katılabilir bu amaçla  yeni dostluklar kurabilir ve grupların içinde yer alabilirsiniz . İş hayatınız yada kariyerinizden elde ettiğiniz gelirlerin bir kısmını bu alanda harcamak istiyebilirsiniz. Bu yeni dostluklar size yepyeni bir aşkın kapısını da aralayabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler
Bu haftaki gökyüzü size statünüzü, toplumun sizi nasıl algıladığını, aileniz ie ilişkilerinizi, patronlarınızı, patronlarla ilişkileri, iş yapma şeklinizi, başarıyı, göz önünde olmayı, yükselme çabasını,  ve yaşam hedeflerinizi nasıl yönetmeniz gerektğini gösterir. , Mesleğiniz, kariyer alanlarınız, şanınız, şöhretiniz ve aşk hayatınız gibi konular bu hafta oldukça hareketli olacaktır.

Yengeç ve Yükselen Yengeç
Bu hafta sizin için yurt dışı, yabancılar, yabancı diller, medya, satış ve pazarlama, öğretim görevlileri, hakimler, yüksek mahkemeler ve uzak akrabalar, felsefe, din, inançlar, hayatı sorgulama, anlamla ie ilgili konular, uzak mesafe meseleleri gündeme gelecek. Seyahatler, hayaller, sıra dışı konular, toplumsal farkındalık, topluma ayak uydurma, akademik hayatınız gibi pek çok alanda olumlu gelişmeler olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan
Bu hafta mali krizler, ölümler ve doğumlar, nafaka, vergi iadeleri, ayrıca eşiniz ya da partneriniz ile olan ilişkiniz, yakın dostlarınızın mali durumu, korkuları, ortak kazançlarınız ya da borçlarınız, sağlık ile ilgili konlar gündeminiz olabilir. haftasonu kısa bir şehir dışı kaçamağı planlayabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak
Koç burcundaki yeniay size açık husumetleri, mahkemeleri, birden fazla kişiyle yürütülen faaliyetleri (iş ortaklıkları), yazılı veya sözlü ortaklıkları ve en önemlisi vekalet verdiğiniz kişileri, avukatınızı, ve eşiniz ile ilgili konuları gündeme getirecek. Bu hafta kırgınlıkları ve dargınlıkları sonlandırmak için olumlu enerjiler barındırıyor.

Terazi ve Yükselen Terazi
Koç burcundaki yeniay size; iş ve iş arkadaşları, günlük hayatın koşuşturması, çalışma yöntemleri, sağlık, hastalıklar, temizlik, hijyen ve evcil hayvanlar konularında hareketlilik getirecek. İlgi alanlarınıza yoğunlaşacak ve ilişkinizi yapılandırma yolunda adımlar atacasınız. Finansal anlamda yeni bir yapılanmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep
Bu haftanın ana teması aşk hayatınız, tutkularınız, eğlence hayatınız, kısa süreli ilişkileriniz, borsa, kumar, piyango, sanat, şans ve risk taşıyan işler olacak. Yaratıcılık gerektiren alanlara ve geliştirmeniz gereken konulara odaklanacaksınız. Hafta boyu şansın yanınızda olacğını bilmelisiniz. Ancak buna güvenip sınırları zorlamamanızı öneririm.

Yay ve Yükselen Yay
Sizin için haftanın ana konusu yaşam tarzınız, ebeveynleriniz, kişisel bağlarınız, alışkanlıklarınız, ev ve aile durumlarınız ile özellikle duygularınızın korunması, köklerinizle ilgili olası gelişmeler,  olacak diyebilirim. Bir diğer gündem maddeniz ise ; gayrımenkuller, miras ve nafaka konuları olacaktır.

Oğlak ve Yükselen Oğlak
Bu hafta Koç burcundaki yeniay ile, size yakın çevreler, kardeşler, arkadaşlarınızla ilgili durumlar, iş ilişkileri, yakın çevrelerle iletişim, kısa geziler, temel eğitimler, kısa vadeli planlar odağınız olacak. Yüksek gelir getirecek. projeler, yayıncılık, pazarlama, halkla ilişkiler konularında bir takım görüşmeler gündeminize gelebilir.

Kova ve Yükselen Kova
Bu haftanın ana konusu geliriniz, paranız, maddi varlıklarınız, para akışınız, güvenlik duygunuz, özgüveniniz ve aynı zamanda taşınır ve maddi varlıklarınız kısacası tüm maddi varlıklarınız olacak gibi görünüyor. Bu nedenle özellikle finansal kararlar alırken hangi defterleri kapatıp açacağınızı çok iyi belirleyin.

Balk ve Yükselen Balık
Koç burcundaki yeniay ile bu hafta size, irade gücünüz, arzularınız ve bireyselliğiniz, egonuz ve kurduğunuz dünya, görünen kişisel tercihleriniz ve tüm fiziksel ve psikolojik değerleriniz hakkında ipuçları verecek gibi. Sizi siz yapan konular, sosyal olarak sizi siz yapan şeyler, hayattaki yeriniz ve tepkileriniz bu hafta gündeminiz olacak. Bu hafta gökyüzü adeta size bir şeyler yapmanız gerektiğini söylüyor.

bottom of page