top of page
astro.gif1A.gif

27 ARALIK

KOÇ
Mali kararlar almak için şanslı bir zaman değil çünkü sonunda zarara uğrayabilirsiniz. Bugün, astral güçler sizin lehinize değil, bu yüzden parasal işlemlerden kaçının.

BOĞA
Bugün, iş ile ilgii bazı yeni insanlarla tanışabilir, güçlü bağlantılar geliştirebilirsiniz. Küçük ihmalleriniz başınızı belaya sokabileceğinden, önemli bir kararı aceleyle almayın.

İKİZLER
Bugün, iş yükünüz ve koşuşturmalarınız kendinizi yorgun ve bitkin hissetmenize neden olabilir . İş yerinde geçen uzun bir günün ardından kendinizi rahatlatmak ve enerji toplamak için akşam saatlerinde belki bir masaj ya da sıcak bir duş ile kendinizi şımartın. Akşam yemeğinde hafif bir şeyler yemeye çalışın.

YENGEÇ
Kendinizi işinize kaptırabilir ve partnerinize fazla zaman ayıramayabilirsiniz. Ancak partnerinize onu düşündüğünüzü hissettirmek için birkaç romantik mesaj göndermek işinize yarayabilir. Mutlu ve başarılı bir yaşam için iş ve özel hayat dengesi şarttır.

ASLAN
Bir süredir çok fazla can sıkıntısıyla karşı karşıya kaldınız. Bugün akşam saatlerini dışarıda dostlarınız ya da partnerinizle geçirmek sizi bir nebze de olsa rahatlatabilir. Belki yeni insanlarla tanışmak size bir takım fırsatlar da sunabilir.

BAŞAK
İşiniz söz konusu olduğunda sizin için tatmin edici bir gün olacak. Enerjinizi mümkün olduğunca yapıcı bir şekilde kanalize etmeniz tavsiye edilir.

TERAZİ
Enerjik ve yoğunl bir gün geçireceksiniz. Bugün, geçmiş yatırımlarınızdan bazı kazançlar elde etmeniz muhtemeldir. Bu kazançlar ile bir gayrmenkul alımı düşünebilirsiniz.

AKREP
Bugün, gelecekte size karlı sonuçlar vermesi muhtemel bazı umut verici yatırımlar yapabilirsiniz. Sadece düz ve antıklı düşünün detaylarda boğulmayın.

YAY
Karışık bir zihin başarı yolunuzda büyük bir engel teşkil edebileceğinden, hedefinizi belirleyin ve odağınızı sağlam tutun. Aşk hayatınızda bazı zorluklar yaamanz iş hayatınızı olumsuz etkiliyebilir. İş ve aşkı ayırın.

OĞLAK
Birkaç dakikalık meditasyon ve yoganın sizin için harikalar yaratabileceği görülüyor. Bunları günlük rutininizin bir parçası haline getirmeye çalışın.

KOVA
Bugün, partnerinizle ilgilenirken analitik zihninizi bir kenara bırakmalı ve kalbinizin çalışmasına izin vermelisiniz. Yoğun programınızdan biraz zaman ayırın ve ruh eşinizi şaşırtın. Ona ufak veya pahalı ama bir hediye almayı unutmayın!

BALIK
Finansal kazançlar söz konusu. Ancak bu, aşırı harcama yapmanz ya da gerekli olmayan harcamalar yapmak için kendinizi şımartacağınız anlamına gelmemeli. Belirlediğiniz bütçeyi aşabileceğiniz için dikkatli olmalısınız.

28 ARALIK

KOÇ
İş konusunda mantıklı ve doğru yaklaşımınız, Hedef doğrultulu parasal faydaların peşinde koşmanıza yardımcı olacaktır. maceraya atılmaktansa garanti ata oynamak iyidir.

BOĞA
Yeni ve geleceğe yönelik  bir şeye yatırım yaparak harika bir finans kaynağı elde etmeniz muhtemeldir. Herkesin yaptığına değil yapılmayana odaklanın ve yaratıcı olun.

İKİZLER
Yeni fikirler işinize yeni bir umut verecektir. Yetenekleriniz ve güçlü hayal gücünüz ile iyi kararlar almanız ve doğru yatırımlar yapmanız muhtemeldir.

YENGEÇ
Bugün Aşk Tanrısı senin tarafında. Teklifinize olumlu bir cevap almanız muhtemeldir. Kendine güvenen ve çekici kişiliğinle, bugün aşık olduğun kişinin dikkatini çekmek için olumlu bir yoldasın.

ASLAN
Eski dostlar ve belkide okul arkadaşlarınızla sosyalleşme ve iletişim kurma zamanı. Kendinizi iyi ve enerjik hissetmenizi sağlayacaktır.

BAŞAK
Bugün hem zihninizi hem de bedeninizi tazeleyecek eğlenceli aktivitelerle kendinizi şımartabilirsiniz. Ayrıca bugün bazı ciddi tartışmaların bir parçası olabilirsiniz.

TERAZİ
Bugün yolunuzu tıkayan bazı zorluklarla karşılaşacağınız zor bir gün olabilir. İş yerinizde bir süredir devam eden kaos sizi hem yıpratıyor hem de işten uzaklaştırıyor. rahatlamak için kendinize zaman ve para ayırın.

AKREP
Bugün, gökyüzü sizin lehinize değil ve işler de öyle. Bugün sakin olmanız ve herhangi bir tartışmaya girmekten kaçınmanız gerekiyor.

YAY
Finansal cephede, geçmiş yatırımlarınızda bazı beklenmedik kayıplarla karşılaşmak üzeresiniz. Zor kazanılan paranızı spekülatif faaliyetlerde kaybedebilirsiniz. Kripto, hisse senedi veya emtia piyasalarında işlem yapmaktan kaçının.

OĞLAK
Görünüşe göre şans tanrısı mali durumunuzla yakından ilgileniyor. Tüm anlaşmalarınızdan ve ortaklıklarınızdan büyük parasal kazançlar elde edeceksiniz.

KOVA
Bugün gelecek planlaması için zamanınız olmayabilir. Halihazırda beklemede olan kararlar ve planlar üzerinde çalışmanız muhtemeldir.

BALIK
İş hayatınızdaki kariyerinizi başarılı bir yolda tutmak için uzmanlardan bazı mali tavsiyeler almalısınız. Boşzamanlarınızda aileniz ile daha fazla ilgilenmelisiniz.

29 ARALIK

KOÇ
Diyet planınızı ve günlük egzersiz rutininizi kesinlikle takip ediyorsunuz. Ancak bugün kaçamak gününüzün tadını çıkarabilir ve bazı lezzetli yemeklerle damak tadınızı tatmin edebilirsiniz.

BOĞA
Her şey yolunda ve huzurlu gidiyor, bu yüzden partnerinize baskı uygulayarak gereksiz sorunlar yaratmaktan kaçının.

İKİZLER
Bugün, partnerinizi açık fikirli bir yaklaşımla dinlemeye ve onu anlamaya çalışın. Bu partnerinizin size bakış açısını olumlu yönde değiştirecektir.

YENGEÇ
Bugün, bazı konularda harika şeyler deneyimlemeniz muhtemeldir. Ancak diğer insanları kıskandırabileceği için propaganda yapmaktan veya başarınızı göstermekten kaçının.

ASLAN
İlişkilerinizi, kariyerinizi ve mali durumunuzu önemli ölçüde iyileştirecek göksel yerleşimler sizin lehinize.

BAŞAK
Zihinsel yeterliliğiniz ve yeteneğiniz, bugün hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. İş yoğunluğu sizi yoracağından sevdiklerinize yeterince zaman ayıramayabilirsiniz.

TERAZİ
Bugün işyerinizde sorunları çözme konusunda oldukça başarılı olacaksınız. Amirleriniz, zekanız ve azminizden oldukça etkilenecektir. Sonuç olarak, kariyerinizin gelişmesini ve büyümesini sağlayacak bazı yeni sorumluluklar almanız muhtemeldir.

AKREP
İş yerinde alacağınız övgüler sizi oldukça mutlu edecek. Mutluluğunuzu sevdiğinizle paylaşmak için ekstra çaba sarf edeceksiniz. Partnerinizle gelecek planları yaparken oldukça keyifli bir zaman geçirmeniz muhtemeldir.

YAY
Bugün kendinizi enerjik, canlı ve aktif hissedecek, bu da işinizi daha hızlı tamamlamanıza yardımcı olacaktır. İleride sağlığınızı bozabileceği için çok fazla alkol tüketmekten kaçının.

OĞLAK
Bugün bazı beklenmedik parasal kazançların tadını çıkarabilirsiniz. Bir miras, şans oyunu yada unutmuş olduğunuz bir hisse senedi sizi fazlasıyla mutlu edecektir.

KOVA
Mali durumunuz için istikrarlı bir zaman. Ne büyümeleri ne de tükenmeleri olası değil. Yatırımlarınızı ve birikimlerinizi artırmak için bazı yeni para kazanma kaynakları yakalamaya odaklanacaksınız.

BALIK
Arzu ettiğiniz şeyi elde etmek için bugün daha çok çalışabilirsiniz. Muhtemelen kariyer hedeflerinize daha fazla odaklanacaksınız ve bunları gerçekleştirmek için kendi yolunuzdan çıkacaksınız.

30 ARALIK

KOÇ
Bugün isteklerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek bazı yeni iş ortaklıklarınız olabilir. Aşk hayatınızda çalkantılı günler geçiriyor olabilirsiniz. Bunu düzeltmek için biraz çaba göstermelisiniz.

BOĞA
Çok fazla iş yükü bugün sağlığınızı etkileyebilir. İş-özel yaşam dengeniz ile ilgili daha özenli olmalısınız. Bu tür ihmaller büyük sağlık sorunlarına yol açabilir.

İKİZLER
Dengede kalmak kararlılık ve çaba gerektirir. Bugün, fazla duygsal olabilirsiniz ancak bu durumu iş ve özel hayatınıza yansıtmamak için büyük gayret sarf edeceksiniz.

YENGEÇ
Bugün kendin için bir tavır alacaksın ve başarısız olmanı isteyen tüm negatif enerjilere karşı çıkacaksın. Dost görünen düşmanlara dikkat!

ASLAN
Diğer insanlar sizin yetkinliğinizle boy ölçüşemeyeceği için kıskançlık gösterebilir, huzursuzluktan kaçınmalısınız. İşinizde ilerleme konusunda ailenizden tam destek alacaksınız.

BAŞAK
Bazı meslektaşınızdan, üzerinde çalıştığınız bir iş yada proje için yardım ve destek alabilirsiniz. Beki kısa süreli bir seyehat programı yapmanız gerekebilir.

TERAZİ
Rahatlatıcı aktivitelere biraz zaman ayırmanızın zamanı geldi. Bir spa yada şehirdışına bir kaçamak ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

AKREP
Bugün partnerinizden büyük olasılıkla cesaret alacaksınız. Hayallerinizi destekleyecek ve onlara ulaşmak için yaptıklarınızı taktir etmesi moralinizi yükseltecekl.

YAY
Bugün, mali cephede sizin için en uygun gün gibi görünüyor. Aile büyüklerinizin desteğiyle bazı maddi kazançlar elde edebilirsiniz.

OĞLAK
Yeni bir projeye başlarken iş ortaklarınızdan büyük bir destek görmeniz muhtemeldir. Fikirleriniz büyük alkış ve takdir toplayacak.

KOVA
Bugün, kariyer konularında, bazı yeni atılımlarda bulunabilir yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.

BALIK
Bugün sağlığınız iyi olabilir. Sadece öksürük ve soğuk algınlığı gibi bazı küçük sorunlar sizi rahatsız edebilir. Mide ile ilgili sorunlara neden olabileceğinden, paketlenmiş gıdaları tüketmekten kaçının.

31 ARALIK

KOÇ
Egonuzu göstermenin zamanı değil. Kendinizi sevdikleriniz için çeşitli fedakarlıklar yapmaya hazırlamalısınız. İlişkinizi sona erdirebileceğinden, her türlü sadakatsiz faaliyete kendinizi kaptırmaktan kaçının.

BOĞA
Bugün muhtemelen tüm mutluluk ve iyi şanslar size bahşedilecek. Göksel enerjiler, hayatınızın tüm yollarında size rehberlik etmek için oradalar.

İKİZLER
Bugün, fikirleriniz başarıyla uygulanacaktır. Bugün yapılan yatırımlar, yarınlarda size kazanç olarak geri dönecektir.

YENGEÇ
Maddi kazançlarınızla kendinizi tatmin etmek için harcamalarınızı biraz abartabilirsiniz . Maddi varlıklarınızı abartmaktan kaçınmalı ve gelecekteki belirsizlikler için para biriktirmeye çalışmalısınız.

ASLAN
Bugün bazı yeni iş anlaşmalarına imza atmanız muhtemeldir. Bunlar, kariyerinize kazançlı bir yol çizmenize yardımcı olacaktır.

BAŞAK
Sağlığınızla ilgili olduğunda bir şeyleri ihmal etme alışkanlığınız var. Dikkatli olun ve küçük sorunlara bile yeterli dikkati gösterin. Düzenli olarak kontrole gitmenizi öneririz.

TERAZİ
Partneriniz kendisini duygusal olarak tükenmiş hissedebilir, ancak durumu pratik zekanız ile halledeceksiniz. Biraz romantizm ve ilgi onu kendine getirecektir.

AKREP
Bugün, astral güçler sizi çevrenizdeki her türlü olumsuzluktan koruyor. Bugün he iş hem de aşk konularında yüzünüz gülecek.

YAY
Size uygun getiriler sağlayabilecekleri için hisse senedi ve emtia piyasalarında işlem yapmak için iyi bir gün. Ancak bugün uzun vadeli yatırımla ilgili herhangi bir karar almaktan kaçının.

OĞLAK
Partnerinizle kısa bir tatil planlamak ve onunla kaliteli zaman geçirmek için uygun bir zaman. Bekarsanız partnerinizden evlilik teklifi alabilirsiniz.

KOVA
Bugün, finansal planlar ve bütçeler yapmak için iyi görünüyor. Gereksiz sıkıntı yaratabileceğinden, herhangi birine bir borç vermeyin veya borç almaktan kaçının.

BALIK
Arkadaşlarınız ve ailenizle eğlenmek için güzel bir gün. Tüm iş yüklerinizden kurtulacaksınız. Ayrıca kısa bir tatile gidebilir ve iyi vakit geçirebilirsiniz.

bottom of page